Czym są akustyczne panele ścienne z mchu?

Ciche ściany z mchu wygłuszającego GreenWall to piękny i opłacalny sposób na poprawę akustyki domu, biura, restauracji. W rzeczywistości wyjątkowe pochłanianie dźwięku jest jedną z wielu zalet naszych zachowanych ścian z zielonego mchu. Wnieś dobrodziejstwa natury do wnętrz komercyjnych dzięki tym niestandardowym dziełom sztuki.

Oprócz ekspozycji na naturalne światło, komfort akustyczny jest nieodłącznym elementem naszego dobrego samopoczucia w ruchliwym biurze. Otwarte środowiska pracy promują współpracę i kreatywność, ale często kosztem prywatności. Zastosowanie w biurze materiałów dźwiękochłonnych może znacznie zmniejszyć hałas w tle, przyczyniając się do poprawy poziomu koncentracji i ogólnej wydajności pracy.


Akustyczne panele ścienne z mchu pochłaniają dźwięk

Warunki biurowe o słabym komforcie akustycznym wiążą się z niższymi wskaźnikami zaangażowania i produktywności pracowników, problemy hałasu w domu, restauracji. Można to przypisać fizjologicznym żniwom hałaśliwego środowiska pracy. Ciągły dźwięk rozmów i elektroniki może prowadzić do chronicznego stresu.

Ściany z mchu akustycznego GreenWalls są zamontowane na specjalnych panelach, które pochłaniają dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości. Panele te, wykonane w 100% z poliestru i przetworzonego włókna PET, zapewniają doskonałe tłumienie akustyczne.

Dzięki wysokiej wartości pochłaniania dźwięku wynoszącej 0,70 nasze panele są w pełni niestandardowymi, ręcznie wykonanymi projektami. Dodaj atrakcyjności wizualnej i zwiększ komfort akustyczny do każdej przestrzeni wewnętrznej z zachowanym naturalnym mchem – która jest praktycznie bezobsługowa.


Cechy konstrukcyjne
Cechy i zalety zielonych ścian, które zmniejszają zanieczyszczenie hałasem

- 100% mech ze zrównoważonych źródeł
- Nie potrzeba światła ani przycinania
- Nieskończone możliwości projektowania
- Biodegradowalne panele akustyczne GreenWalls
- Prosta instalacja
- Doskonała izolacja akustyczna
- Przyciągający wzrok punkt centralny
- Opcjonalny 

Komfort akustyczny w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu

Akustyczny panel ścienny GreenWalls zapewnia korzyści zdrowotne wynikające z biofilnego wzornictwa. Łącząc estetykę ze zdolnością pochłaniania dźwięku, nasze panele z mchu konserwowanego są skutecznym rozwiązaniem dla dobrze widocznych przestrzeni – charakteryzujących się uciążliwym hałasem otoczenia.

Wprowadź terapeutyczne efekty natury do pomieszczeń i popraw produktywność w miejscu pracy. Tworzymy panele wygłuszające z mchu w dowolnym kształcie i rozmiarze dla:

- Recepcje
- Sale konferencyjne
- Sale szkoleniowe
- Duże otwarte powierzchnie biurowe
- Wszędzie tam, gdzie liczy się jakość komunikacji
- Możliwość projektowania
- Zdrowsze i bardziej wydajne środowisko

Zwiększona prywatność akustyczna i połączenie ze światem naturalnym zapewniają zdrowsze i bardziej produktywne środowisko pracy.

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych niestandardowych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *